| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi iau de Craciun o consola PlayStation. La inceput m-am gandit la un PS2, dar apoi am vazut ca PS3 este si el foarte fain cu grafica foarte buna. Acum, PS3-ul este foarte scump, 900 de lei, iar PS2-ul este doar 430 de lei. Ma intrebam, mai merita un PS2 in 2011? Voi ce credeti? Tin sa mentionez ca am de altfel un calculator mai mult decat bun, configurat in septembrie anul acesta, merge orice joc pe HIGH insa as fi vrut o consola pentru cand plec undeva. Am deja si un PSP. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ciufulici a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic PS2 nu are rost sa-l ei daca stai numai acasa cu el deoarece poti folosi un emulator si un joystick si te joci pe calculator dar si PS3 daca ai bani e bun deoarece are jocuri noi si misto numai ca unul costa in jur de 100 de lei