| ℓσνє a întrebat:

Buna TPUhappy!

Deci eu am mai fost cu un baiat... apoi am fost despartiti ceva vreme si am inceput sa vorbim iar doar ca prieteni.

Insa eu chiar il iubeam. Si i-am spus ca as vrea sa-l intreb ceva, undeva unde suntem decat noi. Si l-am intrebat daca tine la mine si el a spus "Sa nu-mi spui ca ma iubesti" laughing. Eu i-am raspuns ca "Ba cam da..." si decat a zambit. Apoi a trebuit sa plec pentru ca ma strigase mama.

Voi ce credeti? Avem sanse sa fim iar impreuna? Mentionez ca am vrut de mii de ori sa-i spun dar mi-a fost foarte frica ca ma refuza. Si de abia acum i-am spus.

Am facut bine?

Multumesc anticipat kiss happy.

12 răspunsuri:
| mITzY_3042 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vorbiti pe sleau. adica stii ce zic? ( hei! eu inca te iubesc si nu mai pot astepta sa-ti dezvalui tu sentimentele primul, asta daca simti totusi ceva pentru mine. iti garantez ca oricare va fi raspunsul tau, va schimba situatia intre noi ) eu una asa as proceda. baftaa :* si te astept cu un raspuns daca va exista o impacare love struck ai grija cum folosesti cuvintele:*

| ℓσνє explică (pentru mITzY_3042):

Ideea e ca sunt timida.
Nu pot sa spun direct care e problema... happy

| mITzY_3042 a răspuns (pentru ℓσνє):

Timida deci... crezi ca daca te duci la un magazin sa iti iei o sticla de apa minerala sau un suc pentru ca ti-e tare sete, dar esti timida sa-i spui vanzatorului/vanzatoarei ce vrei. crezi ca va ghici?batting eyelashes eu nu cred :* asaa caa tupeu! :* nu lasa nimic sa stea in calea fericirii talewinking

| ℓσνє explică (pentru mITzY_3042):

Oricum o sa intru pe mess diseara sa vad daca zice ceva happy

| mITzY_3042 a răspuns (pentru ℓσνє):

Ok :* bafta :*

| ℓσνє explică (pentru mITzY_3042):

O sa-ti spun daca mi-a zis ceva, daca vrei.
Multumesc de ajutor, poate primesc si alte raspunsuri kiss.

| Anonima264 a răspuns:

Da!

| moisila a răspuns:

DA pai daca iai spus cal iubestii......intreabal daca vrea sa fie cu tine.

| Secreet0026 a răspuns:

Hmm. Daca cu adevarat te iubea cred ca te intreba el primul`. Sa zicem ca este putin timid si nu a avut tupeul necesar! Ok. Atunci probabil ca mai tine la tine, dar dupa reactia lui. eu cred ca tine la tine doar ca la o prietena buna! Ai facut bine ca l-ai intrebat! Bravoo! Bafta in continuare. Sper ca m-am inselat si ca el inca te mai iubeste!

| ℓσνє explică (pentru Secreet0026):

Ideea e ca el mereu a facut primul pas spre impacare.
Am spus sa nu fiu nesimtita, si sa mai zic si eu ceva prima.
Mersi de raspuns, si eu sper sa fie la fel.
Astept totusi raspunsul lui kiss.

| ℓσνє explică (pentru Secreet0026):

Hmm, eu nu as vrea si de fapt nu as putea sa-i fiu decat i prietena foarte buna... iti dai seamahappy.
Multumeschappy.

| Secreet0026 a răspuns (pentru ℓσνє):

Atunci, daca si el a dat dovada ca vrea sa va impacati. Eu cred ca totusi inca te mai place!