| WolfgangKreutzfeldt a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un ps 3 dar nu stiu de unde... spuneti-mi niste siteuri de unde as putea cumpara ( modat si la mana a 2-a, ca nu prea imi permit unu nou nout ) a si inca ceva se merita sa cumpar de pe astfel de siteuri? sau sa astept pana in decembrie cand mai sunt reduceri? as vrea un raspuns cat mai detaliat. dau funda happy

1 răspuns:
| supLLy a răspuns:

Salut bdfgs! Uite un site de unde sa iti alegi console PS3 si jocuri de PS3 :http://www.mediagalaxy.ro/jocuri-console/playstation-3/console