| power34 a întrebat:

cum platesc jocuri cu cardul de pe app store am iphone 4s si nu stiu sa cumpar jocuri am cont pe app store da nu stiu cum se cumpara? Multumesc astept raspuns!

Trebuie complectata si adresa postala numele prenumele etc. ca sa mearga pentru. ca nu stiu?
spuneti-mi cat mai detaliat ca sa stiu.

Răspuns Câştigător
| SDavidS a răspuns:

Buna! Am si eu un iPhone si iti spun sa faci un alt cont Apple de pe telefon, cand o sa complatezi cerintele o sa vezi ca acolo o sa fie modul de plata, trebuie un card valabil si foarte important sa ai bani in el cand completesti contul Apple. Funda?

| SDavidS a răspuns (pentru SDavidS):

Dacan nu sti ceva scrie pe privat.

| power34 explică (pentru SDavidS):

Ok mersi! pai se poate plati si fara sa mai fac cont pentru. ca contul imi merge decat dau modul de plata si pot sa platesc, nu am cumparat inca nimic am cateva jocuri free.

4 răspunsuri:
| power34 explică:

Trebuie complectata si adresa postala numele prenumele etc. ca sa mearga sau decat sa aiba data cand expira cardul si bani pe el?

| SDavidS a răspuns (pentru power34):

Toate in afare de cati bani ai pe el.