| neval a întrebat:

As vrea sa-mi fac un servar de metin2 dar nu stiu cum daca ma-ti putea ajuta cumva...cine ma ajuta primeste fundita, vot si ceilalti care ati incercat veti primi toti vot!winkingwinkingwinking tongue

1 răspuns:
| LYLYshor25 a răspuns:

Server nu poti sa-ti faci deoarece sunt deja facute iti poti face cont:intri pe www.metin2.ro te inregistrezi iti faci cont si apoi il downloadezi(daca il ai deja downloadat nu`i nimic) apoi dai pe ce srever vrei tu exp: taurus,sagitta, gemini si alegi un canal(ch4, 3) apoi dai creeaza si mai departe e foarte simplu