| RoBy_2338 a întrebat:

As vrea sa stiu cam cat ar costa acest sistem cu aproximatie daca il iau pe piese aveti configuratia mai jos:

Intel Core i7-2600 Sandy Bridge 4x3, 40GHZ. NVIDIA GeForce® 9500GT 1GB PCi-e CARD 4, 00GB RAM DDR3 PC1600MHz Board = ASUS P8P67, P67 (dual PC3-10667U DDR3) (90-MIBE40-G0EAY0KZ) 500GB SATA-2 HDD 7200rpm 24x DL DVD±RW DVD Brenner Multi Format 8 Channel High-Definition Audio Firewire | Gigabit Ethernet LAN Intel® Box Cooler | Cardreader 600 Watt | Ankermann 905 Black Line

3 răspunsuri:
| lauuuuuuuuuuu a răspuns:

Auzi ma cap patrat si sec ce esti! ai intrat pe site-ul asta sa te lauzi? copil penibil ce esti. cand ai dat copy-paste pe numele componentelor de ce nu le-ai bagat la un magazin sa vezi preturile? asta in cazul in care nu le-ai copiat de la un magazin. deci... nu te mai umfla in pene cu sistemul asta, ca e slab, nici macar mediocru nu e.

| Lucifer_5933 a răspuns:

Romania e plina de idioti, spurcaciune de oameni care fac poze pe hi5 cu masinile altora, alta chestie, AU INVADAT FACEBOOK-ul.

| RoBy_2338 explică:

Leurentiu nu cred ca ai inteles intrebarea mea...si cu ce sa ma laud in primul rand nici nu posed un astfel de calculator si configuratia am luat-o de pe un site de computere intr-adevar insa nu avea decat computere ...nu si piese oricum o sa mai caut.si repet inca odata eu daca vroiam sa ma laud nu era formulat asa mersi oricum happy