| wqreqwfsaddwqa a întrebat:

As vrea sa stiu ce sa fac la fifa 11 pentru ca am incercat sa joc online prin gameranger si imi intra in joc dau la selectare limba si dupa aia imi ramane blocat la poza cu portaru de la chelsea petr cech. Daca ies din joc (nu de tot merge in continuare dar numai prind meciu(intr-un fel)Ce sa fac dau funda.Ms

1 răspuns:
| RareşTPUro a răspuns:

In momentul in care intri in joc sa jucati multiplayer, dupa ce ajungi la "antrenament" cu Kaka si portarul, dai ESC si te duce in meniul principal... Te duci la GameMod > Multiplayer/Lan si dai click pe "Lan" pe urma dai sa iti pui un nume, si dai "Search Game" ceva de genul, si o sa gaseasca hostul care l-a creat cel care a creat hostserverul de a juca.