| bogdaxb3 a întrebat:

Salut.Am o problema. Mi-am laut azi game ranger sa joc fifa 2011 online.Intra in joc ii dau ok la selectare limba si dupa aia ramane blocat la poza aia cu portarul lui chelsea petr cech. Daca ies din joc (nu de tot merge in continuare dar numai prind meciu(intr-un fel)Ce sa fac dau funda.Ms

Răspuns Câştigător
| wEek1d a răspuns:

Dami id tau
ca asa mi-a facut si mie si tiu cum sa rezolv

5 răspunsuri:
| dannyTm a răspuns:

Nustiu ce sa zic si eu joc zilnic fifa 11 on dar nu-mi face vreo problema, bagati patch 1. 01 sau 03 ca a aparut si asta si vezi daca nu atunci nu stiu oricum sper sa iti fi fost de ajutorhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil memeoria cp e insuficienta, foloseste acest program http://www.panalu.net/2010/11/optimizarea-pc-ului-pentru-jocuri.html si vei vedea ca functioneaza orice joc indiferent ce cp ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Danny.bz_ro

si te invat happy

| ilie05 a răspuns:

Salut.am vazut citeva raspunsuri aici si as dori ca sa-mi explice cineva cum pot face rost de cod pentru crearea contului in game ranger. pliizzzz

| bogdaxb3 explică:

Nu are probleme pcu ruleaza la maxim jocul.