| Harou a întrebat:

As vrea sa stiu si eu daca exista alte servere officiale de metin2 in afara de cele de la Gameforge(ro,uk,ca, pl... etc) si cel de la TEC(SG)

2 răspunsuri:
| Caddillac a răspuns:

E cum ai intreba daca poti bea lapte negru, daca e oficial trebuie sa fie neaparat Gameforge, altfel nu se mai numeste oficial ci privat.

| alexandruman08 a răspuns:

Oficiale nu prea mai sunt in afara de cele mentionate, exista sv private o multime... acum joc Metin 2 Mondial incerca daca vr!