| mirciulica123 a întrebat:

As vrea si eu un cont de metin2 ro de lv 40-60 nu conteaza pe ce server si pe ce regat dar prefer sa fie pe leonis. daca nu e pe leonis nu este nicio problema... dau la schimb pentru el cont de lv 200 pe hammer mt2

ma puteti contacta la id-ul meu de yahoo messenger : mircea_serban2003@yahoo.com sau la nr de tel : 0737130576

2 răspunsuri:
| AlexxxxD a răspuns:

Lvl 70 armura epicarolling on the floor) sa te infirmez ca aia e de lvl 87winking si la +0 e de 80 dar pe ro nu prea o sa iti dea nimeni mai bine faci u unu sa bagi bani in el si totwinking eu am lvl 78 nume kLz pe leonis regat rosu are p aura p iures e bunwinking

| Crysti2001 a răspuns:

Eu am un cont de lv 70 armura epica+9 otel+9 partizan si ninfa+9 si armura are pv pe ia
cal militar cu niste magi si nu vreau contul dupa hamerr ca sunt GA