| RaduManole a întrebat:

As vrea si eu un joc online tare, dar nu de societate sau cu lupte(Wow, Rom, metin2) -- nu din astea ca sunt plictisitoare ---- ceva gen free running, freestyle, shooter(dar nu gen CS--as vrea cu puteri si chestii din astea) -- in fine daca stiti vreunul sa imi ziceti si mie va rog

4 răspunsuri:
| Armaghedon7 a răspuns:

Poti incerca Sa:mp...Sau...Call Of Duty Modern Warfare Online :X

| RaduManole explică:

Ms mult, cred ca o sa incerc sa joc Alien Vs Predator

| Robertuuuu a răspuns:

4story ie misto cu ogramada de puteri (dai cu lupte)

| ThePwner a răspuns:

Tu ai nevoie de Alien Vs Predator! E exact ce it doresti(deduc din descriere).