| anonim_4396 a întrebat:

As vrea un metin2
Mam cam plictisit de metinurile
-Val Mondial
-Mondial
-European
-Gx
-Extrem
Gm mod
-Hammer
-Tim
-Celestia
No stiu ca m-am plictisit de multe metinuri faine laughing
Dar as vrea un metin de genul:
Cu Arme si armuri faine sa nu fie toate la >>negusot. vreau un metin cu lvl max >150-155 dupa lvl 90 as vrea sa ma chinui putin la lvl. upgrades sa fie ieftine mai ales pelele >>(AlbaalbastraRosie si dracu mai stie ce culori de pele mai sunt in unele metinuri)
Deci in general vreau upgrades >ieftine arme si itm faine si sanu fie toate la negusor
Si vreau lvl max 150-155
Dau funda+Vot

2 răspunsuri:
| DragonsEPIC a răspuns:

Va rog sa ma scuzati.acolo in paranteza scrie (alba...Albastea..Rosie...)
si scuzati ca am scris mult

| edytaretaretare a răspuns:

Acest metin nu exista era prea tare dar iti recomand tot hammer