| DaniFl a întrebat:

As vrea un raspuns de la cei care se pricep la mapping cs 1.6.
Am Valve Hammer Editor 3.4 parca si m-am uitat pe net la fel de fel de tutoriale, l-am configurat cum am vazut acolo, creez eu mapa frumos etc pun spawn pointurile, light-ul cum era pe videoclip dar cand sa creez mapa mi-o salveaza numai cu terminatiile.map si.max si in formatul vhe. Intrebarea mea este: Cum fac sa salvez o mapa creata de mine in fomat.bsp sa pot juca Cs 1.6 pe ea?

1 răspuns:
| BarbosuB a răspuns:

Asta e canalul meu de youtube, gameplay, comentarii, tot tacamu, da-ti o geana pe acolo, sper sa va placa
https://www.youtube.com/channel/UCyqGvjGHyZwhCU_eSgjc3Iw