| Dascalescu_Ionut_1999 a întrebat:

Asi dori daca se poate cine vrea sa faca cu mine un servar de minecraft si sa lucram impreuna la servar dau fundita cine vrea sa participe cu mine la un servar sal facem asi fi foarte fericit va multumesc! adresa me de mess este : torje_roby@yahoo.com contactati-ma si pe mess ok va multumesc

Răspuns Câştigător
| 6565787 a răspuns:

Eu as dori... dar am 2 intrebari. De ce trebuie sa te contactez pe mess, si a doua, ce versiune de minecraft ai? Eu am 1.5.2.

| Dascalescu_Ionut_1999 explică (pentru 6565787):

Eu am 1.6.2 vedem si ne hoaram
eu team dat mesul sus contacteaza-ma pe mess

| Dascalescu_Ionut_1999 explică (pentru 6565787):

Ai si o fundita de la mine

3 răspunsuri:
| 6565787 a răspuns:

Mi-am luat 1.6.2. Cum te cheama pe Minecraft? Si apropo, nu am mess.