| IonValeriu a întrebat:

Assassin's Creed 4 o sa fie in Brazilia? Sau e doar un zvon? Si Connor o sa fie din nou protagonistul?

Răspuns Câştigător
| M1hai a răspuns:

Abia astazi s-a confirmat ca se lucreaza la noul joc, alte detalii nu sunt cunoscute happy

1 răspuns:
| BayazidFulgerul a răspuns:

Ho ma, Vorba lui M1hai, si in primul rand, nu ar fi mai misto sa fii luat prin surprindere si asa sa il joci cu mult mai mult interes? Asta e ideea producatorilor, sa va inabuseasca ca sa va starneasca curiositatea despre noul joc. Adica eu NU as publica storyline-ul pana la data aparitiei jocului. NU as arata nimic ca sa va tin pe voi cu sufletu la gura.
Eu unul descarc jocurile sau le cumpar fara sa stiu nimic despre ele. Daca nu imi place il vand sau il dau la schimb cu (virgula) colegii mei