| AnoNimNoNim a întrebat:

Auziti, cum pot scade timpul de recrutare al soldatilor de la Imperia Online exista ceva hack sau cod nu stiu plssss va rog spuneti-mi daca stiti

1 răspuns:
| Anonymus5 a răspuns:

Din moment ce este un joc online mai ales un joc ''flash'' in browser nu cred ca poate fi hakuit, teoria mea cea mai buna inseamna editarea cache-ului dar necesita cunostinta
UN PONT : profita de slabiciunile jocului, si eu am facut asa la diferite jocuri de asta online, gaseste bugul(eroarea) si profita de ea la maxim pana o sa o repare developeri... Acum cum sa gasesti eroarea e problema ta fiindca eu nu joc dar iti mai dau un pot : cauta pe net eu asa am facut la celebrul joc barn buddy avea o eroare cu tasta tab in trecut si am profitat LA MAXIM!

Cu respect, Anonymus5
Daca consideri ca ti-am explicat te rog da-mi funda