| XxAnonimuXx a întrebat:

Auziti si raspundeti va rog vreau un metin2 care....sa fie perle la shop si pamflete si tot ce trebuie pentru a se transforma un item da sa nu coste mult si sa pice bani destul de multisa fie otel la shop ca si metin2 godofwar sa fie da cu alea in shop

6 răspunsuri:
| Liviu781 a răspuns:

EnergyMetin2 sau EpicalMt2

| Andy323 a răspuns:

Stiu eu un metin romanesc in afara de misiuni si nu are perle in magazin dar are posedata +9 in magazin, otel +9, calugar etc. Si se numeste European Mt2! Bafta

| XxAnonimuXx explică (pentru Andy323):

Am mai jucat naspa

| BAysta a răspuns:

MT2 4yours

| MaduTzzuu a răspuns:

Epical Mt 2!

| MaduTzzuu a răspuns:

Http://www.pvp-metin2.ro/ E deschis de la 10 dimineata pana la 23 noaptea.