| PaulVaRoagaMult a întrebat:

Sal auziti ce metin2 sa ma joc. Trebuie sa aiba la bonusuri sa pice de exemplu 15 sabie nu sa pice 9 sabie 6 vreau un mt in care poti sa ai ful set dar nu chiar 15 sa fie un mt care sa aiba doar 20 sabie cum stiti voi. Funda sa aiba otel la shop arme de 65+ sa fie metin2 in limba romana sa ai skil p de la npc.Cel mai bun raspuns are funda!

4 răspunsuri:
| SavageWolf a răspuns:

Metin2steel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2Privat:Tim&Chaos ar merge dar nu e chiar asa usor e un pic mai greu!
Si Metin2United e fix asa!
Eu joc pe Omega si ma cheama MareRaresVal regatul albastru am lv 114!
Sper ca te-am ajutat:*
Funda?:*

| PaulVaRoagaMult explică (pentru anonim_4396):

Auzi aicia astea sunt pvm eu vreau servere pvm-pvp am scris ce trebuie sa aiba la intrebare

| PaulVaRoagaMult explică:

Servere pvm-pvp cum am scris la intrebare. Vreau raspunsuri multe si bune