| DaDask a întrebat:

Aveti cv servere in care se da admin free?

2 răspunsuri:
| Vidacu69 a răspuns:

Pai tocmai aseara ce ma jucam pe un sv si intra unu " Intrati pe 46.102.116.38 dau admin free" Eu nu am luat admin de oare ce nu am vrut pentru ca nu ma pricep happy, nu stiu acum daca mai are locuri libere dar poti intra! Daca sti comenzile si daca, cauta admin tot ca aseara poti incerca. BAFTA!

SV : 46.102.116.38

| Alexutzu61 a răspuns:

Nu prea cred ca sunt sv de acest gen... trebuie sa ai ore pe serverul respectiv. oricum bafta in continuare