| anonim_4396 a întrebat:

Aveti Sims 3? Ce parere aveti de el? Cu cat l-ati luat? Am auzit ca trebuie inca un program, pentru a instala jocul, iar programul trebuie cumparat. Eu am o extensie Sims 3 stuff fast lane. dar nu il pot instala deoarece imi trebuie sims 3 simplu. Deci ce credeti, este bun? Dau si funda la cel mai elaborat rasp. happy

Răspuns Câştigător
| BabyDollRalukks a răspuns:

Buna! Eu am sims 3 de vreo 1 an jumatate si pot spune ca e reusit. Sunt multe lucruri interesante acolo. Stii, daca vrei sa instalezi extensia aia cu The stuff fast lane este MUST HAVE sims-ul 3. Niciun joc cum ar fi The Sims 3 World Adventures etc. nu poate fi instalat fara a avea The sims 3 Originalul. Sims-ul 3 original costa in jur de 100 lei-120 lei ( cel putin cu atat l'am luat eu) si nu ii trebuie un alt program.Il cumperi pur si simplu, il introduci in CD-Rom si dai click pe my computer. Acolo iti va aparea icon-ul specific Sims 3-ului. Nu e foarte complicat. Sper sa-ti fie de folos sfatul meu.happy Succes!happy

1 răspuns:
| ISaidHelloToMe a răspuns:

Sims 3 zici...Mda, mie imi place foarte mult, dar cred ca ar trebui cumparat deoarece este mai simplu, plus ca eu am primit si 11 euro si pot cu ei sa cumpar lucruri de la Sims 3 Store. Jocul este superb pot spune, cel mai frumos joc simulator din lume. Costa 130-140 de lei.