| AKA_7404 a întrebat:

Vreau să descarc şi eu câteva jocuri Sims şi vreau un site de pe care să iau doar jocul, nu şi un virus. Mă puteţi ajuta? Trebuie să fie neapărat Sims 3. (Generations, Late Night, Fast Lane Stuff, High-End Loft Stuff, Ambitions, World Adventures etc.) Şi dacă poate cineva să-mi dea şi Sims Medieval...big grin. Mersi mult. Promit fundă.

1 răspuns:
| Maldini a răspuns:

Salut! Am cautat si eu sims la greu si nu reusesti sa faci rost de el gratuit. Trebe cumparat. Pe file list se poate descarca, insa fara crack, deci e inutil pentru ca iti cere CD.