| xBebelushax a întrebat:

Azi am instalat metin mondial Q_Q si imi scriu datele tot...si ma pune sa astept 20 sec dupa care imi spune "echec lors de la connexion ". Cine ma poate ajuta? puppy dog eyes dau funda!

Răspuns Câştigător
| LikeABoss99 a răspuns:

Pai,depinde pe ce server este facut contul deoarece nu vor mai merge serverele fun si ultrafun nici new world ti-as recomana sa imcerci serverul vip deoarece este super daca vrei doar ca acest mondial metin 2 cu tot cu site a fost floodat dar din fericire incercati joi-seara sau luni-dimineata. multumesc

1 răspuns:
| Toni_2509 a răspuns:

Ba azi l-ai instalat eu am intrat pe site si nu merge poate din cauza asta sau stii ceva poate s-a mutat pe alt site de unde pot donwloada? imi lasi link aici