| anonim_4396 a întrebat:

Azi am primit o a doua cheie pentru Hearthstone Beta. Postati va rog aici cei care doriti sa jucati Hearthstone si va voi oferi un cont nou nout cu jocul numai ce activat pe el.

Nu am putut sa o salvez si sa o ofer mai departe pentru ca ar fi luat-o altcineva intre timp asa ca am facut un cont.

Asadar, oricine vrea jocul, nu trebuie decat sa postati aici MOTIVUL pentru care va doriti asa mult sa il jucati.

Voi alege castigatorul la ora 23:00 a Romaniei. O zi frumoasa!

20 răspunsuri:
| HeLps a răspuns:

Vreau Jocul Foarte mul deoarece ma fastcinat foarte tara, primadata l-am vazut pe IOBAGG de pe creative monkeyz si m-a impresionat pe loc, te rog oferami mie contul

| HeLps a răspuns:

Deoarece vad ca am postat doar 2 utilizatori, iar tu dumneavoasta at spus ca avet 2 contur propun sa imi dat un cont mie iar al doilea celuilalt utilizator, multumesc

| anonim_4396 explică (pentru HeLps):

Daca promiti sa fii mai activ pe acest site, tpu.ro si sa-ti oferi din timpul tau pentru a ajuta oamenii aici, raspunzandu-le la intrebari, iti voi da tie contul. E ok asa?

| HeLps a răspuns (pentru anonim_4396):

Daaa

| HeLps a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum pot intra in posesia contului?

| anonim_4396 explică (pentru HeLps):

Verifica-ti mesajele atunci happy

| anonim_4396 explică (pentru HeLps):

Ti-am scris si mai sus. Verifica-ti mesajele aici pe site happy

| HeLps a răspuns (pentru anonim_4396):

Va multumesc din suflet

| HeLps a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi puteti retrimit mesajnul, nu imi apare

| HeLps a răspuns (pentru anonim_4396):

Puteti retrimite contul prin mesaj? Mmultumesc

| anonim_4396 explică (pentru HeLps):

Da-mi add pe mess keo.cristi

| HeLps a răspuns:

Scuzati-ma ca va deranjez dar contul nu mai merge.

| Vlad_Mihai_Miron_1992 a răspuns:

Vreau jocul asta foaaaaaaaartee mult pentru ca este un joc chiar foarte nice si am jucat toate tcgurile existente inclusiv magic the gather si pokemon tcg si vreau sa l joc si pe asta, incerc de 2 saptamani sa fac rost dar am pierdut la fiecare giveaway deci miai face craciunul foarte fericit daca mi l-ai da mie. bafta chiar daca nu sunt eu castigator

| anonim_4396 explică (pentru Vlad_Mihai_Miron_1992):

Am 2 conturi ce le pot da acum :)

Dar oricum, pana le dau, poti intra aici

http://www.reddit.com/r/sharehearthstone/comments/1t9jkf/cake/

Tipul care a postat updateaza post-ul cam din 10 in 10 minute cu cate un nou Key :)

Daca dai refresh e posibil sa prinzi si tu un key.

| HeLps a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi dai mie contul te rooooooooog, te rog di suflet

| HeLps a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi dai mie contul te rog, de la ora 2 jumatate tot apas F5 pe reddit, te rog

| Vlad_Mihai_Miron_1992 a răspuns (pentru anonim_4396):

Crede-ma ca dau numa f5 de 2 zile continuu laughing

| Vlad_Mihai_Miron_1992 a răspuns (pentru anonim_4396):

Crede-ma ca dau numa f5 de 2 zile continuu laughing si PS as vrea si eu unul

| Vlad_Mihai_Miron_1992 a răspuns (pentru Vlad_Mihai_Miron_1992):

PS : stau pe reddit de ceva timp tongue

| Vlad_Mihai_Miron_1992 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da-mi mie unul te rog daca poti desigur, daca nu, nu-i bai caut eu betakeyuri happy.