| BAGHI a întrebat:

Azi cand am vrut sa intru pe net pe calculator mi-a aparut o fereastra SYS.Fader: IEXPLORER- Application Error cu urmatorul mesaj: ,, The exception unknown software exception (0xc00000fd) occurreed in the aplication at location 0x7c90e8e5" Nu mai pot intra deloc pe net. Acum scriu de pe laptop. Cine ma poate ajuta cu o solutie de rezolvare a problemei ?

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Dezinstalezi internet explorer, descarci de pe laptop-ul de pe care scrii acum, vreo 2-3 browsere ca sa nu mai ai probleme de-astea, si le muti cu un stick/CD pe calculator.

browser = navigator(internet explorer, opera, google chrome, netscape, mozilla firefox, avant, acoo browser, safari etc.