| CosminTheWin a întrebat:

Azi m-am gandit sa ma reapuc de 4story Ro si am downloadat patch-ul l-am instalat si cand am dat dublu clik imi scrie Protectia Hack a gasit o problema.(108.)

Cine stie ce trebuie facut ca sa mearga jocul sa imi spuna. dau funda.
Id mess:stefaninspecial@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| ismailanight a răspuns:

Asa mi se intampla si mie si nu mai pot intra si de aia m-am lasat.Important este ca trebuie sa depui o plangere si sa vorbesti cu un gm/helper sau ce or fi.Si o sa te ghideze ei, o sa iti dea sfaturi gen fa ceva la antivirus, firewall.Cu placere.