| zBogDDy a întrebat:

Azi nu stiu ce am vrut sa fac,si din prostie,am umblat la un fisier,mai exact cele cu terminatie.cs, ele sunt niste moduri pentru San Andreas Multi Player(samp).Ele sunt utilizate de un program numit Cleo.Deci intrebarea mea este urmatoarea:Cum le setez acelor fisiere programul implicit(cel de dinainte sa fii facut eu modificarile).Am umblat si eu destul prin lista asta din Opens with, si nu i-am gasit programul original.Eu cand intru in samp,imi da crash de la acele fisiere ca nu mai au vechea extensie,stiu o modalitate,dar ia timp(reinstalarea windosului).Am cautat pe net diverse solutii,dar nu am gasit, daca ma puteti ajuta voi.

2 răspunsuri:
| andreasnemes a răspuns:

Salut incearca un Back-up de la windows sau un sistem restore cele mai usoare posibilitati

| zBogDDy explică (pentru andreasnemes):

Ca sa fac Back-up prima faza e sa salvez, iar apoi sa pun acel back-up...Si cu sistem restore nu ma ajuta cu nimic...Ca nu imi da de cand am umblat eu(in jurul orei 13:00, iar mie imi arata de la 17:00)
Mersi de raspuns, mai astept si alte pareri de la altcineva...