| Spliffwizard a întrebat:

Ba am si eu o problema mare de tot. Nu imi mai merge sims-ul. Intru in el, ma joc 5 minute, apoi se blocheaza si se inchide si zice "sims 3 has stopped working". Am 5 expansiuni, mi-am sters si dezinstalat tot custom contentul, am dezinstalat jocul si l-am instalat iar, am luat sims 3 fix de la games4theworld si tot nu merge. Ce mai pot face? va rog eu ajutati-ma pls Q.Q Raman datoare cu un suc la plic :3

8 răspunsuri:
| Припять a răspuns:

Si eu patesc la fel, da' se intampla numai cand vreau sa creez o familie.
Si cum a zis si JonyCraete78 nu se deinstaleaza de tot.Dar nu sunt sigur ca o sa mearga.Am vazut persoane care au dezinstalat dar degeaba.

| Spliffwizard explică (pentru Припять):

Am rezolvat. mersi oricum laughing

| JonyCraete78 a răspuns:

Cand il dezinstalezi nu se dezinstaleaza, total 100% ci mai ramane. 1= 2% si el tine. minte. de eroare. dai run/ regedit/hkey_local_mACHINE subramura / Software il cauti ACOLO SI I DAI dELETE bafta/! scaneaza. cu antivirus. jocu.

| Spliffwizard explică (pentru JonyCraete78):

Nu am inteles nimic. oricum imi merge acum. downloadasem un **** de urs cu care ii puteam omorî si de la ala nu-mi mai mergea. laughing mersi oricum :3

| Припять a răspuns (pentru Spliffwizard):

Cred ca te-ai uitat la videoclipurile lui DaLaif cu Sims 3.
Si el are un urs de plus cu care ii omoara pe oameni.A, stai o secunda.Si eu ma gandeam sa iau ursu' ala, da' daca da "stopped working", atunci adio ursului!
rolling on the floor

| Spliffwizard explică (pentru Припять):

Yup, m-am uitat laughing. meh eu nici macar nu l-am folosit. nu iti da stopped working daca iei sims 3 ultimate fix dar iti da crash imediat laughing

| Припять a răspuns (pentru Spliffwizard):

Pai "stopped working" si crash inseamna aceeasi chestie.

| Spliffwizard explică (pentru Припять):

Whatever
laughing