| JucatorMT2 a întrebat:

Ba.care joaca candy longju? add me id de mess:steaua_yo2009@yahoo.com dau cont de lvl 99 full skill P cont 102.etc. pe iteme yang.sau din astea tongue

3 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Ba - cu cine esti ba - sa iti raspunda
ce educatzie ti-au dat parintii tai

| Shatzie a răspuns:

Ba, nu poate tu sa traduce pe rromaneste ce ai sris acilea? Hai, sa moara fanii mei daca pricep oaresce!

| JucatorMT2 explică:

Scuze pentru. ce am scris mai sus...dar ma grabeam.Deci. care joaca metin2 CandyLongju sa ma contacteze la id-ul de mess:steaua_yo2009.Scuze inca o data pentru ce am scris mai sustongue