| Ionut_Andrei_1998 a întrebat:

Ba deci fiti atenti ..eu ma joc the west unii au auzit de aceste joc unii nu dar in fine asta nu conteaza.eu a o intrebare pentru cei care stiu sa joace calumea.as vrea un mic tutorial in care sa imi expicati din 10 in 10 lv la ce indemanari sa dau si la ce atribute si daca se poate si ce itm sa port astept cat mai multe tutoriale sallhappy
ma gasiti pe lumile El dorado si Lumea 2 pe numele whell98 putetid a telegramehappysi vorbim acolo

1 răspuns:
| SGFlorinel a răspuns:

Cerinte de sistem pentru acest joc sunt:
http://www.system-debate.com/......ments-1679