| Annnnoo203939 a întrebat:

Prin 2016 ma jucam un joc unde era o masina rosie si un desert si gen era un bar mai in fata si puteai sa intri in el si sa omori oamenii(nu asta era scopul jocului dar eu asta faceam mereu cand intram pe joc, dupa ma jucam normal). Jocul e free to play gen fara misiuni sau ceva, ca sa precizez jocul mi-a fost bagat de catre un prieten al tatălui meu de pe un CD pe un calculator cu windows 7 sau mai mic nu stiu si atat imi amintesc. Era o masina rosie, cred ca era ceva supercar, nu masina saracie si puteam sa intru in barul ala si gen cand omorai oamenii era animatie si sange si gen stiu ca era desert asta sunt sigur. Acum nu veniti sa imi ziceti ca este jocul "carmageddon" ca nu este, ca nu are chestii din ce am zis eu doar desert si masina rosie si sa precizez ca jocul nu cred ca avea ceva ecran de inceput sau buton de play, nu sunt sigur dar parca asa era si gen imi amintesc ca ma baga direct in joc si ma jucam si mai tin sa precizez cand intram in barul ala cu masina o femeie țipa. Stiu ca este ciudat tot ce am zis dar chiar imi doresc sa gasesc acel joc!