| Rioh a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine? Cand eram mic jucam un joc cu impuscaturi dar nu mai stiu cum se cheama (am uitat...). Era facut parca de UBISOFT. La inceput te dadea intr-un desert si niste pasari arunca cu niste bile de foc in tine. Aveai un pistol cu gloante infinite. Trebuia sa intri intr-un templu si un gen de centauri aruncau cu niste topoare in tine si dupa ce il omorai se facea doua bile din care mai ieseau 2, dupa ce ii omorai si pe aia era gata. Bine in joc mai apar si schelete, statui, capcane, etc. Cine imi poate spune cum se cheama jocul primeste funda garantat!

Răspuns Câştigător
| Lumine a răspuns:

Buna!
Probabil este Serious Sam.
http://www.youtube.com/watch?v=JTbwOukQlDY

Succes!

3 răspunsuri:
| cosminvalerian a răspuns:

Poate Quake, dar sau nu mai stiu cum se numea.

| Rioh explică:

Scuze nu e Serious Sam... E ceva de genu dar monstri nu aveau arme semi automate. Aveau niste toporisti pe care le aruncau.

| cosminvalerian a răspuns (pentru Rioh):

Scuze, nu era Quake sad