| AleAnyo a întrebat:

Bah, TPU! Deci, vreau de vreo cateva luni sa ma joc jocul "Intreaba spiritele" de pe internet, dar mi-e mult prea frica de ce o sa se intample in el. Deci, pentru cei ce stiu despre ce joc vorbesc, si daca l-ati jucat, spuneti-mi va rog si mie ce se intampla in el? Ma va speria foarte tare? Sau ce se intampla mai exact? O sa mai pot sa dorm noaptea vreodata? laughing PLZ!

2 răspunsuri:
| Alissss a răspuns:

laughing) e cam stupid, nu vad nimic infricosator la el, deci poti sa te joci linistita.

| frinimack a răspuns:

Cand intrebi ceva gresit te omoara si iti arata secvente de groaza