| mastermarius94 a întrebat:

Baieti am o nedumerire pentru voi cei care joc counter strike
deci mie imi creste ranku invers cand omor unu se pune si la deats dar asta imi arata cand scriu rankstats si vreau sa stiu daca mi-a dat adminu ceva daca stiti care e problema sa imi spuneti si mie

4 răspunsuri:
| OvidiuOviOvidiu a răspuns:

Si la mine imi arata asa, mi-am insalat conterul si nu mi-a mers, am intrebat un prieten si mi-a zis ca cs-ul e problema sau server-ul

| mastermarius94 explică (pentru OvidiuOviOvidiu):

Nu este din cauza la cs. pentru ca am intrat pe alt server si imi arata bine ranku...este vorba ca mi-a dat ceva adminu...

| alynutcs a răspuns (pentru mastermarius94):

Sal! broblema este la sv! detinatorul serverului de cs a bagat un plugins sa faca rakcul asa! daca joci cs intra pe crimes.zapto.org e sv meu dau admin pe redirecte! id meu alynut99

| Dark13 a răspuns:

Stricat serveru