| denysdenys123 a întrebat:

Am o problema cu Counter strike ...Cand sunt pe un server oarecare nu conteaza pe niciunu nu-mi merge /top15 /rankstats /kissfm /radio ...sunetele duble kill, triple kill alea, stiti ce pot sa fac? happy

Răspuns Câştigător
| legendcs a răspuns:

Descarcati alt cs http://counter-strike.soft32.com/free-download?rel=center intra aici si apasa pe butonu verde download... daca joci cs hai si tu pe cs.legendcs.com caut admini sa tina redirecte detalii add alynut99

1 răspuns:
| Traian_6586 a răspuns:

Vrei sa fii admin? Noi dam admine gratis pentru jucatorii seriosi si cu experienta, daca te intereseaza da-mi add : traian_pama31 sau intra pe weplay.hzone.ro