| alexdjjss a întrebat:

Baieti unde ati gasit jocul world racing 2(care merge) si ce windows aveti? Pe youtube vad ca la unii merge. Eu am windows 7 professional si ati mobility radeon hd 4250 la placa video si un laptop acer aspire 7551-2650. Cand il instalez imi zice ca windows vreau driver digital nu stiu cum si imi cere restart cand deschid jocu dau restart si mi se strica laptopu(imi intra meniu ala de reapir computer). Il instalez in C. Ma ajutati va rog?! puppy dog eyes va dau funda jur! puppy dog eyes

1 răspuns:
| AlYnUsH123 a răspuns:

Mai eu am windows XP 2002 si a mers WR2 dar numai varianta demo...sa fiu sincer mergea destul de repede si nu are cine stie ce cerinte de sistem numai ca trebuie sa ai spatiu acolo unde-l instalezi.Cred ca merge si pe windows 7.