| DenisIonut01 a întrebat:

Nu inteleg ceva, Cand instalez Windows 7 32bit la site-ul official de driver pentru laptopul meu imi descarca driver pentru placa ati radeon hd 4200 iar acum ca am instalat windows 7 pe 64bit mi-a descarcat ati radeon hd 4250 straight face. Vreau sa spun ca se vede mai bine decat la 4200, la 4200 avea o usoara urma de lag iar la hd 4250 merge perfect dar nu inteleg ce placa video am de odata e 4200 si altadata e 4250

Răspuns Câştigător
| Predator30 a răspuns:

Dai asa Strart-si la search scrii RUN si dupa o sa iti deschida o fereastra mica si scrii dxdiag si te uiti sa vezi ce placa ai ...si eu am un HP-G56 si am placa de 4250... O zi buna!