| Nadia200 a întrebat:

Bana va rog,sa imi spuneti unde pot gasi lady popular versiune veche iubesc acel joc si nu il mai gasesc, lasati-mi un link daca l-ati gasit.
Dau funda cine stie si imi lasa linkul

Răspuns Câştigător
| Andrutza137 a răspuns:

Nu exista niciun Link! Doar trebuie sa scrii pe Google Lady Popular.Intri si o sa iti apara o casuta de logare sau creeati un cont nou si o sa iti apara doua cosaute:Una unde scrie Lady Popular Fashion Arena si unul in care scrie doar Lady Popular.Dai la ala simplu ca acolo este cel clasic. Sper ca te-am ajutat! :*

1 răspuns:
| petre059 a răspuns:

Nu iti trebuie link scrii pe google lady popular si gata, am verificat, merge happy