| OoRadU a întrebat:

Bhay TPU as vrea si eu un trade hack care sa functioneze100000% m-am saturat de cautat si sa gasesc doar fake-uri cel care imi da un trade hack si serverul pe care ii emrge funda :X

Răspuns Câştigător
| HaHaHa123 a răspuns:

Cum a zis si Ground Nu gasesti absolut deloc. Toate "hackurile" sunt pline de keyyloggere.Te sfatuiesc sa te lasi de "Metin" iti pierzi vremea.E un joc oribil. Iesi pe afara cu prietenii si bucurate de copilarie.

| OoRadU explică (pentru HaHaHa123):

Tu ai jucat metin2 frate lasa-ma sa ma bucur cat mai pot ca acusi ajung la liceu si nu mai am timptongue daca aiv reun cont cu iteme

2 răspunsuri:
| Jorah a răspuns:

Nu gasesti.

Nu exista asa ceva cum nu exista nici "hack de yang". Cauta in continuare sa vezi ce iti spargi PC-u de keyloggere oh go on