| JoK3RuLAndreyy a întrebat:

Bun sa v-a spun cum sta treaba.
Ieri pe la 1 noaptea mi-am loat slot pe un server de cs.Bun astazi, cand am intrat, trebuia s-a scriu parola.Bun asta stiam dar nu prea stiu unde s-a scriu parola cam asta e problema...scriu setinfo si dupa ce scriu pentru a scrie parola.V-a rog frumos ajutati-ma.Dau Funda pentru cel mai bun Raspuns!
Atentie nu vreau sa imi raspunda la intrebarea asta cam "haioasa" copii care vor s-a faca misto sau s-a rada.V-a Multumesc!

1 răspuns:
| Cristyan21 a răspuns:

Scrii in consola setinfo_pw si parola dupa dai connect pe serverul ala.