| Marycel a întrebat:

Bunã seara TPU!

Dau fundã cui îmi spune cum se numește acest joc.

Țin sã menționez cã jocul e vechi 2007 -2014 cred, nu știu sigur.

Mai pe scurt, e vorba despre un joc ( a fost demo cand am jucat), era o echipã de oameni 1 fata si 2 baieti fata era ceva gen magiciana de taia la mana îi curgea putin sange si facea o bila mare si tinea inamici pe loc, celalalt era unul mare cu o sabie si al 3-lea era arcas parca si muta chestii.

Vreau sa ma ajutati cum se numeste jocul va rog frumos.

4 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Ești sigur că nu e vorba de Trine?
În care tipa era hoț, unul din tipi era magician și celălalt era simplu soldat?

| Marycel explică (pentru SilviaDulcik):

Nu, tot asa erau 3, dar jucai first person si erai intr-o pestera cu echipa ta si la un moment dat te desparti de echipa ta si trebuie sa ajungi la o poarta mare( pana atunci te bati cu niste monstri) si o deschideti toti 3 si acolo se termina jocul ca era demo, nu mai stiu probabil era de la revista cutezatori nu stiu cum se numete jocul și în ce an l-am jucat, jocul e de 18+ cred, ca e sange intuneric si chesti offf!

| Benn12 a răspuns:

TABS Simulator?

| Marycel explică (pentru Benn12):

Nu frate..., deci la început te dã întro peșterã întunecatã trebuie sã scãpați sunt 2 baieti si o fata, 1 cu o mitraliera gras mare parca, celalalt are o pusca si o sabie si fata un cutit, fiecare are cate o putere specialã, frate caut de 2 zile nu știu cum se numește doamneee!