| Ilovesmile a întrebat:

Buna :0Cine are cont pe Karaoke Party sau cine se pricepe: Ieri mi-am facut cont si am incercat sa cant dar degeaba ca imi arata scorul 0. Doar o singura data a mers, si cand aveam 10 % am iesit sa aleg alta melodie. Funda cine ma ajuta crying

Răspuns Câştigător
| MarikkDubstepLover a răspuns:

Vezi ca microfonul tau sa fie conectat si sa nu fii dat deny la accesarea lui, trebuie sa dai accept cand te intreaba si de folosesti chrome cand incepi sa canti o sa-ti apara sus "allow " si "deny " dai click pe allow si gata happy