| YumiSukinanda a întrebat:

Hey, pe karaoke party, aleg o melodie, dau la instrumental si la record is off, sau cateodata is onn, dar nu stiu ceva, am tacut cand trebuia sa cant, si mergea singur, adica taceam si scorul tot crestea, adica nu cantam si mergea asa singur, dar atunci degeaba mai cant? de ce nu pune scorul care il fac eu cu vocea mea, ci eu degeaba cant? FUNDA

2 răspunsuri:
| miki13 a răspuns:

Si mie la fel acum cateva ore cantam eu si imi arata scorul, iar acum cata singur si creste scorul.nu inteleg dc

| AndutzuAdy a răspuns:

Normal nu ar trebui sa faca asa...incearca sa-ti descarci alt program/joc de karaoke...