| ShiroNeko a întrebat:

Acum cativa ani am facut un blog pe blogspot cu un ID de care am uitat si nu-l mai foloseam decat pentru acel blog facut la prosteala.Azi mi-am amintit de el si l-am gasit,iar acum vreau sa-l sterg,dar nu mai tin minte ce ID am folosit pentru a-l face. Stiti cum as putea scapa de acel blog, chiar daca nu ma pot autentifica pe blog?

2 răspunsuri:
| GabyB94 a răspuns:

Nu cred ca mai poti sa-l stergi. Chiar daca e o platforma care iti ofera suport (blogger nu are asa ceva) nu ai cum sa demonstrezi ca tu esti proprietarul. Cel mai bine sperci ca ai un ID destul de comun ca sa nu fii identificata.

| SeReNoo a răspuns:

Buna!
Asteapta sa expire hostul celor care iti tine tie blog-ul, sau contactezi administratorii si le spui care este problema printr-un tichet(mesaj).