| dandanielflorin a întrebat:

Buna acuma 2 zile am cumparat un host de cs 16 de la firma cloud center! Am transferat banii prin SMS si dupa 1 zi nu mai am putut intra nici pe host, si nici pe pacina lor nu mai pot sa intru eu cred ca am luat o teapa laughing aveti grija nu luati host de la clound center cant vreau sa ma conectez imi da eroarea asta......This site can’t be reached

gamecp.cloud-center.ro took too long to respond.
Check your internet connection.

Check any cables and reboot any routers, modems, or other network devices you may be using.
If it is already listed as a program allowed to access the network, try removing it from the list and adding it again.
If you use a proxy server...

Check your proxy settings or contact your network administrator to make sure the proxy server is working. If you don't believe you should be using a proxy server:

1 răspuns:
| ViciuMihai a răspuns:

Salut,
Eu am server de mincraft de la ei de 3 luni de zile si merge perfect, nu am avut nici o problema. Un prieten de al meu a incercat sa le dea flood si a primit ban si ii aparea cum iti aparea si tie dar mie imi mergea. Trimite-le un email si vezi daca ai ip-ul banat.