| CodrutzaDutzi a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine cu o chestie:
Am un laptop HP cu camera incorporata in el. Vreau sa fac si eu poze cu camera web si nu stiu. Daca stiti, spuneti-mi cu sa fac poze cu camera web.Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Probabil ai deja driverul pentru camera web instalata. driverul contine si o aplicatie care deschide camera web si poti sa filmezi sau sa faci poza. cauta prin meniul start.

| CAMIOANIEEE a răspuns:

Uita-te la un tutorial

| CodrutzaDutzi explică:

Din...raspunsrile voastre nu prea am inteles nimic. daar spuneti-mi cu sa fac poze macar cu web-cam de la messenger.mersi...