| PACC a întrebat:

am un Laptop SAMSUNG NP300E5Z-S04RO si nu stiu cum sa setez camera web INCORPORATA sa se vada mult mai clar... ma puteti ajuta? vreau sa imi spuneti pas cu pas si raspunsul care ma ajuta cel mai mult va primi funda happy

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Depinde de softul cu care vine insotita. Intra la setari si vezi ce optiuni ai acolo. In general aceste camere integrate sunt proaste. Daca vrei o camera buna, iti iei una separat care sa stie rezolutie 720p, adica HD.