| radcasian a întrebat:

am camera web incorporata in laptop dar nu stiu cum sa fac poze?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.cameroid.com/snap.php

| Greece2000 a răspuns:

Salut Radcasian, uite ceva poate te ajuta http://www.bustatech.com/webcamviewer-a-simple-viewer-for-webcam/ funda?

| Apollonir a răspuns:

Salut. La laptop e un program care face poze cu camera dar nu stiu cum se numeste

| Ioana241 a răspuns:

Daca iti dai jos Skype, poti sa faci cu el poze big grin

| Greece2000 a răspuns (pentru Ioana241):

De ce ma rog sa descarce skype cand el vrea sa faca poze cu webul, inteleg stiu merge si cu skype dar de ce sa descarci aiurea cand i-am dat un tutorial foarte bun intri la web si direct faci poza din tastatura ce atata greutate, mai te chinui sa descarci si programul sa faci si cont etc.

| Ioana241 a răspuns (pentru Greece2000):

Poate avea deja skype thinking