| Vendetta47 a întrebat:

cand ascult o muzica, video pe youtube se aude vocea de mai multe ori(in reluare) ce trebuie sa fac. FUNDA

Răspuns Câştigător
| tteo92 a răspuns:

Instaleaza un Adobe flash player bun, sau i-ati google chrome.

2 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Vezi ca ai un program de sunet in care este selectat un efect audio. De obicei il gasesti la programele de langa ceas, o sa iti dai seama dupa denumirea lui. Trebuie sa fie ceva cu audio center.
Intrii in el si la effects deselectezi, sau ii dai none (in functie de program) si daca ai si egalizator le dai pe toate la mijloc. Bafta!

| Dany012 a răspuns:

Cred ca pc-ul tau e solicitat prea mult si mie mi se intampla uneori ai prea multe programe care ruleaza ori browseru consuma prea mult din ram, mai exista posibilitatea ca sa fie si cv de la placa audio, apasa ctrl+alt+delete pentru a vedea cat din memorie este solicitata.