| Gamers12 a întrebat:

Buna all.Cand vreau sa intru pe Metin2 United imi apare eroarea the aplication failed to initialize properly(0xc000007b). Click on OK to terminate the aplication. L-am reinstalt pana acum de 8 ori doar ca nu merge imi merge o data si apoi apare aceeasi eroare. Dau funda si vot tuturor ajutati-ma va rog nu am ce sa ma joc crying

2 răspunsuri:
| AgentuXXL a răspuns:

1 s-ar putea ca ID sa fie ceva cu el roaga si u pe cineva sa-ti faca cont si 2 poate ca nai winous potrivi funda?

| xsmithx a răspuns:

Reinstaleazal sau poate ca ti sa bulit calc ca nici mie nu imi mere gx si zice la fel Eu l-am reprarat reinstalandul de mai multe ori...incearca si u...BFT!