| Dumy99 a întrebat:

Am si eu o mica problema.Recent mi-am reinstalat windows-ul (XP), iar acum nu-mi mai merge orice metin2.Cand incerc sa intru pe el, imi da eroarea : "The application failed to initialize properly (0xe06d7363).Click on OK to terminate the application." Puteti sa ma ajutati?

Dau FUNDA big grin

9 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Daca ti-ai facut singur windows-ul. Tiai facut si driverele ca daca nu le-ai facut nu iti merge nici un joc. sau daca le ai si nu iti merg alea ce le ai deja in calculator trebuise sa le stergi si sa le reintalezi la loc ca si eu am patit si eu o data. Bafta in continuare. Funda plz?

| Dumy99 explică (pentru Niklauss):

Adica daca le formatez poate o sa mearga? Fiindca mie imi merge doar FIFA 2007.

| Niklauss a răspuns (pentru Dumy99):

Da

| Dumy99 explică (pentru Niklauss):

Ok.o sa incerc big grin

| Niklauss a răspuns:

Naspa

| emilianoemi2012 a răspuns:

Ai incercat sa instalezi din nou placa video?big grin

| Dumy99 explică (pentru emilianoemi2012):

Nu merge..tot la fel apare.